Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Kapitoly 21 - 30

Kapitola 21. MYSLÁNKA - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9305":
Jimmi08
Vymenené, díky
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
a.lis
Je to… těžké. Je mi Snapea líto, ale zase chápu Harryho. Ačkoliv přesně nevím, jak jeho chování obhájit. Prostě chtěl vědět. Jestli to takhle stačí. Třeba až Snape vychladne, uvědomí si, že je to jako s Jamesem. Že se v něm Harry zklamal, když zjistil, co Snapeovi se Siriusem dělali. A to zklamání v něm zůstalo někde hluboko. A teď když začíná mít někoho rád velmi podobným způsobem, tak se trochu bojí, aby až ho bude mít skutečně tak moc rád, nepřišlo něco, co tu lásku zašlape. :-/
____________________________
Alis

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.