Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Kapitoly 21 - 30

Kapitola 25. SAMHAIN - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7148":
Jimmi08
Vymenené, díky
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
a.lis
Tak tohle bylo hrozné, hnusné, nechutné a kruté (především k Harrymu, ale jistě i k Severusovi). :‘( Na můj vkus je takový Voldemort trochu moc. Nebo si ho alespoň já představuju jinak. Myslím, že on byl velice pragmatický člověk, který se ničím nepodstatným nezdržoval a hnal se ke svému cíly. Takže mi tohle mučení připadá jako ztráta času. Možná to byl prostě druh zabíjení času. To je sice možné, ale mně osobně to na něj moc nesedí. Ne že bych si ho nějak idealizovala. Zkrátka mi tahle chvíli připadá příliš důležitá, než aby ji jaksi překrýval takovým chováním.
____________________________
Alis

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.