Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Kapitoly 21 - 30

Kapitola 27. VYSVĚTLOVÁNÍ - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7521":
Jimmi08
Vymenené, díky
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
a.lis
Nebylo to trošku divné? Trošku moc náhodné, že Luciuse napadlo, že Harry bude používat hadí jazyk? Že v domě bude had? Já tedy nevím, jak často se v anglických domech objevují hadi. U nás je to rozhodně celkem neobvyklé. Nemám moc ráda, když se ze Snapea dělá osoba, která umí a zvládá všechno. Takže ačkoliv si cením, že se staral o Harryho zdraví, tak si myslím, že na léčivé lektvary byli jistě větší odborníci – to je, jako by učitel zdravovědy léčil slepotu. Ale co už. Nebudu tolik šťouravá. ;-) Je mi Harryho strašně líto. Neudělal to úmyslně. Ale zase nemůžu nesoucítit se Snapeem – byl postaven (díky Harryho neúmyslné chybě) do strašné situace a chápu, že se na Harryho zlobí.
____________________________
Alis

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.