Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

HP FF Slash

OSVOBOZENÍ (Harryho Pottera)

autorka: sarini – překlad: Elza – beta: ansus

originál: http://www.fanfiction.net/s/2529243

Popis: Severusi Snapeovi se začínají zdát sny, sny skutečné jako vzpomínky. Co se mu snaží jeho mysl sdělit? Dějově navazuje na Fénixův řád, tedy logicky nezahrnuje dění Prince dvojí krve a následující vývoj. Dokončeno. 53 kapitol.

Postavy: Harry P., Severus S. (poměrně nesnapeovský) a další. Stejně jako náš běžný svět obsahuje slash (ale ne HP/SS).

Přístupnost: od 16 let (pro rozumně vyspělé dospívající a starší)

Pozn. překl.: Tato dílo není zrovna pozoruhodné, neřku-li přelomové, ale jeho pokračování (dalších 53 kapitol) vyhrálo v roce 2006 cenu zlatého brku... Nicméně začít rovnou pokračováním by nebylo nejrozumnější. Existuje ještě prequel (71 kapitol), který se zabývá životem R. Lupina. Pokud někoho zajímá, nechť nám to přeloží... (nejsem sebevrah).

Žádné komentáře
 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.