Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Léto jako žádné jiné

Kapitola 2 A POŘÁD DÁL - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5231":
Janica
Jééé, béžová! Fak béžová! No to je paráda!!! Děkujuuuuu smileysmileysmiley!!!!smiley
Janica
To já dělám a je mi to houby platné smiley. A béžový to teda fakt nevidim, asi budu nějaká divná smiley. Včera jsem se nějak zapomněla podepsat, pardon smileysmiley
Jimmi
Ale tu je béžové pozadie (biele je na Hadovi a je vidno rozdiel) Stlm si jas na monitore.
4 část textu /podle oddělení hvězdičkami/, cca 40 odstavec, chyba ve větě: Náhle sirotčinec NEVYDAL .... Mělo být NEVYPADAL ?

Zase znovu děkuju moc moc moc za Vaší práci, konečně jsem se prokousala Rokem a jsem u Léta smiley Začíná to moc zajímavě, jsem zvědavá, jestli to zrcadlo dají do hromady. Jediné, co mě tu moc trápí, je to bílé pozadí, už x krát jsem z toho dostala zánět spojivek, tisknout si text už nemám kde, takže čtu po kousíčkách s bolestí očí, už asi rok, děs běs smileysmiley. Kdyby si tak stal zízrak a měli jstě čas a chuť do pozadí změnit za nějaké hezké béžové smileysmileysmiley ...

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.