Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Rodina jako žádná jiná

37. Chameleón - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6271":
Richenza
Tak jednomu nerozumím: Když už si Aspen dala tolik práce, aby zbavila svého Severuse jakékoli SKUTEČNÉ viny, proč ponechala tak naprosto pitomého Harryho? Já vím, je to pitomé děcko... ale stejně - Severus zde vinný není (což je možná škoda, protože by to do příběhu vneslo skutečné dilema, ne tu psychologickou a už poněkud únavnou hru na nerozumného puberťáka a empatického a sympatického Severuse).
____________________________
Rejčka
JSark
Bezhlavý Harry - nová atrakcia Rokfortu. Zábavné. smiley

Takže zase nič, žiadna obnova spomienok. No aspoň že nebesnil tak, ako prvý raz. smiley Díky za preklad. smiley
____________________________
Sed tamen nihil inimicus homini quam sibi ipse.
Marcela
Tak jsem čekala po odhalení tohoto příběhu, že udeří blesk, nebo něco jiného (Harryho do palice) a on si prostě vzpomene. Zdá se ovšem, že to bude trochu dlouhodobější proces. Ach jo. Já chci, aby si už vzpomněl!!! smiley

Díky za překlad, Jimmi, ani po tak dlouhé době se mi tato povídka ještě neomrzela... smiley
____________________________
Mája
Jimmi08
Accuracy - email. smiley
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
Jimmi08
Som rada, že sa páčilo, aj keď sme si to s prekladateľkou nestihli už otočiť. Ale tých pár drobností som zvádla sama, keďže sa snažím dodržať ten rozpis. 38. je už preložená, už ju mám nazad aj od bety, ale cez týždeň nemám šancu sa k tomu dostať. Ale muselo by sa stať niečo vážne, aby som to cez víkend nedala von. Accuracy, počítam s tebou pri 39, tá je zase česká. Ale žiadne info.
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
Sanasami
pááááni to bola sila ale Harryho reakcia bola lepšia ako predtým len sa bojím ako to bude ďalej, tak dlho si k sebe hľadali cestu a teraz ... snáď to bude ok ale to sa nedozviem pokiaľ nepridáš pokračko takže prosííííííím pokračkoooooooooooo prosííííííííííííííím smileysmileysmileysmiley
____________________________
http://sanasami.wgz.cz____Lumos Maxima
hit
Já si myslím, že si nemůže vzpomenout, protože prostě nechce. V nějakém díle říkal, že jestli se do někoho zamiluje, tak to magicky zablokuje, protože tu dívku by vystavil velkému nebezpečí. A teď měl příležitost magicky zablokovat vzpomínky na všechny, které během roku začal mít rád. To je v podstatě totéž. A protože zapomněl na celý rok, tak zapomněl i na to předsevzetí, že nikoho nemůže mít rád. Já vím, že to není zrovna logické a má to své mouchy, ale je to to nejlepší, co mě napadlo smiley Jsem zvědavá, co bude dál.
____________________________
hit
valerie.nova
Paráda, další kapitola. Teď kdyby se rozhoupala autorka a pokračovala v příběhu. Proč mám pocit, že Severus neřekl úplně všechno? Mám pocit, že tam něco chybí. Nu, možná se mýlím. Nezbývá, než počkat do další kapitoly. Děkuji mnohokrát za překlad. Užila jsem si to. smiley
____________________________
Lupina: http://www.magic-lady.estranky.cz/clanky/snarry/shodit-okovy/
FlorenceMabel
Nestraž, Klofanko, tak dlouho jsme na tohle čekali a že by to znovu zapomněl? To by bylo hrozný!

Každopádně moc děkuji za překlad, Zelaa :). Už se těším na další!
klofanka
Myslim ze ted si Harry nemuze vzpomenout bo ten lektvar mu v tom brání.....ma prece fungovat 6 hodin...co kdyz na vse na co se ted zeptá znova zapomene?
____________________________
klofanka
klofanka
Paráda....to bylo uzasne rychle nasledujici kapitola,perfektní preklad:-) ...,ale uz ted bych chtěla dalsi......vzdyt tento pribeh je jako droga.Diky moc...skvělá prace
____________________________
klofanka

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.