Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Rok jako žádný jiný

Kapitola 23. HLEDÁNÍ SALSY - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2487":
Jimmi08
Vymenené, díky
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
a.lis
Ach… To se může vážně stát jenom Harrymu!! Tak mě tak napadá, jestli v tom nemohla mít Salsa prsty (nemá prsty, ale to je detail :-D). Třeba ho nějak vylákat tou dírou mimo dosah Fideliova zaklínadla? Ale to asi ne. Doufám, že Harry se ve svém ohni udrží. Bojím se o Dudleyho. Když jsme u Dursleyových, tak to je jedna z mála věcí, které jsou v téhle povídce prezentovány tak, že s nimi nesouhlasím. Tím chci říct, že nebyli moc milý lidé (rozhodně ne na Harryho), ale jsem přesvědčena, že takhle děsní nebyli. A ani ho podle mě nebili. To je vedlejší. A hlavně má jejich vykreslení pro povídku doposud velmi důležitou roli. Jsem zvědavá, jestli se objeví Snape (nejspíš jo), a jak bude celý situace vyřešena?!
____________________________
Alis

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.