Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Rok jako žádný jiný

Kapitola 24. CO MUSÍ BÝT - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9466":
Jimmi08
Vymenené, díky
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
a.lis
Opravdu se dost děsím. Ačkoliv Harry naznačil, co se bude dít, tak… se nabízí 2 varianty. Buďto má pravdu, ale protože to bude vážně kruté, jsme na to připravování postupně. Nebo se zmýlil a tyhle rádoby psychické přípravy nás mají vyděsit a přesvědčit o něčem, co se vlastně nestane. No, budu se muset nechat překvapit. Ale vážně se trochu bojím. Mimochodem, co se týká Luciuse, tak já ho mám spíš ráda jako toho, který sice je Smrtijed, ale už dávno ne z přesvědčení, ale protože nemá na vybranou. Tenhle je prostě Smrtijed z nehlubšího přesvědčení, ale kupodivu se mi takhle docela „líbí“. :o)
____________________________
Alis

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.