Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Rok jako žádný jiný

Kapitola 31. DOPIS DO SURREY - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7608":
JSark
Nie nie, pijavica sa mi páčila viac. smiley
____________________________
Sed tamen nihil inimicus homini quam sibi ipse.
a.lis
Harry je skutečně idiot. Mohla bych uvést hned několik příkladů, kdy byl taky docela zodpovědnější: "Hele, Cedricu, chytneme ten pohár spolu. Je to tak čestné a nebelvírské." "Ach, ty jsi umřel, tak to je mi líto." "Sirius, Sirius trpí. Je mi jedno, že to nemusí být pravda! Chci, aby teď šel celý svět zachránit mého kmotra." "Ach, on sem pro mě přišel. Přitom jsem tady vůbec neměl být. A teď je mrtvý. To je mi tak líto." Fakt mě štve! A to opomíjím fakt, že je jeho chování zmijizelské a že Snape na něj nebyl o nic milejší a teď se k němu lísá jako pijavice k oběti. Nebo mimino k maminčinu prsu - to je možná výstižnější. smiley
____________________________
Alis

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.