Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Nezrovnalosti v deji

Náznaky v Lete o Rodine

Harryho sny počas prázdnin, ktoré naznačovali, čo sa bude diať v Rodine

Odpoveď na otázku od domča: včera sem začala znova číst léto a tam bylo že se harrymu zdálo že se Draco rozejde s Rihannon a pak že mu bude ron s hermionou něco řikat ale on je nebude chtít poslouchat...že by to měla autorka tak dobře vymyšlené??

Někdo se tu v diskusi ptal na Harryho sny během prázdnin, které napovídají co se bude dít v Rodině.
Je to Léto kap.13:
"Ale nebyla to dobrá noc. Harrymu se zdálo, že je zpátky v nemocničním křídle, Snape a Draco seděli u jeho postele a drželi ho za ruce."
a Léto kap. 15:
"Ten večer Harrymu trvalo dlouho, než usnul, a když konečně usnul, byly jeho sny plné nejasných, zlověstných obrazů. Obří stojací hodiny, vysoké jako několika podlažní budova, vydávaly hluboké zvuky podobné zvuku gongu. Draco sedící na podlaze zmijozelské společenské místnosti uprostřed rozházených pergamenů a kývající se dopředu a dozadu, dopředu a dozadu. Hermiona a Ron, kteří se s ním o něčem vážně hádali a říkali pořád dokola: Ale Harry… A Harry je neposlouchal."
Autor: aMaja
Poslední komentáře
08.02.2011 23:15:16: ja som si tiež všimla že v jednej časti leta povedal Draco Harrymu že v školskom roku ho porazi v me...
04.02.2011 08:30:48: Na ty sny jsem narazela ja:) Cetla jsem to tady snad desetkrat:) Vzdycky narazim na neco noveho:)...
 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.