Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Kapitoly 1 - 10

Kapitola 3. CHTĚJÍ CO? - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1653":
Jimmi08
Opravené, snáď som nič nevynechala. Díky
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
a.lis
Tak to vypadá jako... obvykle. Harry zase něco nechápe. Ale tentokrát ho neinformuje Brumbál, ale Snape. A to je vskutku příjemná změna. ;-)

Jsem zvědavá, jestli se za Petunií vydá Harry se Snapeem? Snad ano.PS: Je mi hloupé sem psát ty moje pravopisné komentáře, protože se mi zdá, že tak nějak znehodnocují povídku i můj komentář. A to si (minimálně ta povídka) nezaslouží. Ale kdybyste o ně měli zájem, tak je můžu někomu poslat na mail. Ten můj je A.lis@email.cz
____________________________
Alis

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.