Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Kapitoly 11 - 20

Kapitola 13. FINITE INCANTATEM - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6176":
Jimmi08
Vymenené, díky.

Sranda, ja som nad tým nikdy neuvažovala, automaticky som predpokladala, že odmietla jeho bunky a tým (reakciou tela) zomrela skôr ako mala. Že Harry urýchlil jej smrť. A ten názov naráža podľa mňa na jej smrť, niečo ako: A je dokonáno. Ale len môj názor, všetko môže byť inak.
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
a.lis
Nevím, co přesně se stalo? Jestli Petunie zemřela, když jí dávali Harryho kostní dřeň? Ale i kdyby... snad musí být Vernonovi i Dudleymu jasné, že se opravdu snažil a nic jiného nemohl dělat. Chápu, že zármutek dokáže člověku zatemnit mysl, přesto... Zajímalo by mě, jak to s její smrtí bylo: opravdu se to stalo, když při transplantaci. A názve kapitoly? Snad to neznamená konec kouzel Harryho? Snad nepřišel o svou magii?? :-O
____________________________
Alis

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.