Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Kapitoly 11 - 20

Kapitola 19. VYHNOUT SE SNU - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9808":
Jimmi
Vymenené, díky
a.lis
Remus je nejspíš takový hodný, kamarádský v každé povídce. A tady by se ještě hodil přídomek "strejda". Salsa je naopak neodbytná vtěrka. Doufám, že už dá s těmi tatínky pokoj. :-D

Myslím, že by bylo dost nepravděpodobné, že by si Snape dokázal získat Voldemortovu důvěru, aniž by musel páchat... špatné "věci". Bohužel si to Harry ve svém vzrůstajícím citu k němu a jistému dětskému pohledu na svět (rozdělování černé a bílé) prostě nedokáže připustit. Ale možná je to pro něj tak dobře. ;-)
____________________________
Alis

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.