Vítejte v magickém světě Harryho Pottera

Trilógia od Aspen: I. Rok jako žádný jiný (A Year Like None Other); II. Léto jako žádné jiné (A Summer Like None Other); III. Rodina jako žádná jiná (A Family Like None Other)Tieto stránky sú pokračovaním pôvodných stránok Roku, ktoré sú venované prekladom skvelej fanfiction od Aspen in Sunlight (trilógia AYLNO, ASLNO a AFLNO). Je alebo bude na nich zverejňovaný česko-slovenský preklad Roku, preklad Leta a Rodiny.

Pridelenie prekladov

Pridelenie prekladov - aktualizácia - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2637":
janka
40. kapitola napsaná a na cestě k betě. Hurá!
Jituš
Dámy skláním před vašimi překládacími schopnostmi a ptám se, jestli nechcete v rámci čekání (a asi dlouhého) na další kapitolu přeložit třeba resolution? třetí díl (rezonance, revolution jsou přeložené a myslím, že je to velká škoda.
Co se týče obrovské nálože práce, kterou jste tady všichni vložili do našeho požitku ze čtení, díky moc za zpřístupnění tak skvělého fan díla. Trilogie předčí obsahem snad i Jiráska - mám ji zatím doma v 7 knihách o spoustě stránek.
Jimmi
Majiteľom na webgardene je len webgarden. Potom máš admina (čo som ja, kto zakladal konto) a ľudí, čo majú právo adminovať. Na estrankach zakladala stránky Chalibda, robilo to problémy, pretože všetky infa chodili na jej mail atď. Problém bol nakoniec u mňa, vyriešené, ale ten nový wg sa mi nepáči a nepáči. Hlavne že vraj nepodporovaný vzhľad... ale aspoň už majú vyriešené tie komentáre. Babenky, počítam s vami, už aby Aspen pridala kapitolu.
Accuracy
Asi jsem mimo, ale není majitelkou těchto stránek Chalibda? Ta by měla mít přístup do administrace, ne?
Jimmi
Babenky, ste super. Vyzerá to, že ma odpílili od administrácie stránok (moja chyba, resp. ich, že mi dovolili mať dva účty s rovnakým emailom) Na Hadovi má prístup aj Elza, ale na Rodine fakt netuším. Kto si to má pamätať. Tersa? Assez? Dobrovoľne sa prihláste prosím.
Accuracy
Tak to mně se pořád přihlásit nedaří... Clarisso, kdybys nemohla sehnat betu, tak se hlásím.
clarissa.eclipse
Hurá, už to vypadalo, že se mi nepodaří přihlásit, ale nakonec se podařilosmileyHlásím se jako dobrovolník na překlad další kapitoly, jen co ji Aspen přidá, hned se na ní vrhnusmiley
____________________________
Kaya
Jimmi
A ešte taká otázka, keby pribudla ďalšia kapitola, kto by ju preložil? (testujem, či im už konečne fungujú tie časy, toto je koment číslo 2)
Jimmi
Konečne to ide aj bez prihlásenia. Za to rozbitie noviniek môže webgarden (presúvali stránky) a nedokážem sa dostať do administrácie, takže sa na to ani nemôžem pozrieť.
Accuracy
FlorenceMabel: Ono to není pracné, je to náročné na pozornost, protože jak to čtu pořád dokola, vůbec tam ty chyby nevidím (nemyslím pravopisné, ty obvykle bijí do očí, mám na mysli stylistické, případně nepřesnosti v překladu). Takže i já jsem si pořídila něco jako betu, ale jak je vidět, pořád to není ono.
Mimochodem, nevíte někdo, proč mě to přejmenovalo u starších příspěvků?
Jimmi08
Nič si z toho nerob, včera večer nám nešiel net, takže všetko som si našla až dnes ráno a bez zmätkov. Díky moc (PS. Vitaj v klube)
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
FlorenceMabel
Accuracy, to je jedno. Jak znám mojí češtinu tak bych ti stejně věřila, kdybys řekla, že na to potřebuješ týdensmiley. Měla jsi s tím hodně práce?
hit
Chudinka beta trpí absolutním nedostatkem všímavosti. Proto si nevšimla, chudinka hloupoučká, že to má dvě části a že jí dva dny visí ve schránce nepřečtený mail. Proto to poslala teprve teď. A proto to posílala nadvakrát... smiley

Na takovéhle situace mám bezva výmluvu: Já za to přece nemůžu, to ty geny. smiley
____________________________
hit
Jimmi08
35. je preložená, čakám už len vrátenie II. časti od bety. Chcem to dať naraz.
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!

 

Výhradným vlastníkom týchto stránok je Chalibda. Administrátorom je v súčasnej dobe Jimmi. Charakter, význam a dôvod existencie týchto stránok určujete VY.